Polub nas!

7 kobiecych atrybutów które najbardziej przyciągają facetów. Niektóre z nich są dość… dziwne!

Czasami nasze wady sprawiają że stajemy się atrakcyjniejsze, a cechy przez które czujemy się niepewnie okazują się urocze a nawet uwodzicielskie dla niektórych mężczyzn. Zainspirowane ostatnimi odkryciami naukowymi postanowiłyśmy udowodnić jedną rzecz: bycie atrakcyjną nie oznacza że musimy być bez wad!

 

Pot

 

Kiedy spocisz się poza klubem fitness to jest to lekki obciach. Ludzie potrafią rozróżnić ponad miliard różnych zapachów. Pot może nie jest jednym z przyjemniejszych zapachów, ale potrafi przekazywać nieco informacji o… naszych uczuciach. Naukowcy twierdzą, że “zapach szczęścia” jest bardzo zaraźliwy, i osoba czująca ten zapach może również zacząć odczuwać pewne pozytywne emocje.

 

Zaraźliwy śmiech

 

Psychologowie twierdzą, że jeżeli poznamy kogoś kto sprawia że szczerze się śmiejemy, to związek romantyczny z taką osobą może być bardzo udany. Taka para będzie żyła ze sobą w związku pełnym śmiechu oraz pozytywnych emocji przez cały czas.

 

 

Okulary

 

Od teraz nie musisz zakładać okularów tylko do czytania. Naukowcy dowiedli, że mężczyźni uważają kobiety w okularach za bardziej atrakcyjne oraz seksowniejsze.

 

Delikatne ślady po opaleniźnie

 

Jaśniejsze strefy na naszym opalonym ciele sprawiają że wyglądamy na bardziej nagie. To przyciąga męską uwagę oraz sprawia że chcą oni dotknąć tych jaśniejszych i wrażliwszych miejsc na naszej skórze.

 

 

Fryzura w “nieładzie”

 

Nieskładne loki, naturalne fale czy nieskładne koki są typem fryzur, których mężczyźni nie boją się zniszczyć gdy przytulają kobietę. Ponadto takie fryzury wyglądają na bardziej naturalne od ich skomplikowanych odpowiedników wykonanych przy użyciu dużej ilości spreju do włosów.

 

Naturalny wygląd

 

Naukowcy obliczyli że 40% mężczyzn woli kobiety bez makijażu oraz uważają że są one bardziej atrakcyjne.

 

 

Brzuszek

 

Delikatny brzuszek dodaje kilka punktów do naszej atrakcyjności. Najważniejsze jest aby zwracać uwagę na proporcje swojego ciała. Naukowcy udowodnili, że mężczyźni patrzący na zdjęcia kobiet o sylwetce “klepsydry” wysyłali więcej impulsów do płatów mózgowych odpowiedzialnych za przyjemność.

 

Podsumowując

 

Według tego zestawienia najatrakcyjniejszą kobietą dla mężczyzny będzie kobieta bez makijażu, z rozwichrzonymi włosami i kradnąca jedzenie z jego talerza 😉

 

A czy wy zauważyłyście jakieś niedoskonałości u swojego partnera, które uwielbiacie ponad wszystko? Napiszcie nam o tym w komentarzu!

Skomentuj