Polub nas!

Jak otrzymać darmową kawę w McDonald’s. Wystarczy zrobić jedną prostą rzecz!

Chyba każda z nas uwielbia zacząć dzień od małej czarnej. Niestety wiele z nas nie ma czasu na jej przygotowanie rano, ponieważ czas zawsze nas goni. Całe szczęście nie musimy rezygnować z porannej kawy w drodze do pracy! Wystarczy że pojedziemy do McDonald’s i zrobimy jedną prostą rzecz!

 

Wszystko dzięki nowej promocji McDonald’s z której może skorzystać każda z nas, jednak zanim się wybierzesz po darmową kawę zapoznaj się ze szczegółami akcji.

 

Post udostępniony przez Andrea Badinová (@andy_badinova)

 

McDonald’s przywrócił swoją akcję promocyjną o nazwie “Poczęstuj się poranną kawą”, dzięki czemu możemy całkowicie za darmo napić się kawy. I nie ma w tym żadnych ukrytych opłat czy też zobowiązań.

 

 

Promocja trwa od 5 marca 2018 roku i biorą w niej udział wszystkie restauracje McDonald’s w Polsce – stąd nie musisz sprawdzać czy w Twoim mieście możesz odebrać darmową kawę. Jedyną rzecz jaką trzeba zrobić aby skorzystać z tej promocji jest to, że należy przyjść do McDonald’s do godziny 10:30 w dni powszednie (lub do 11:00 w weekend) i poprosić o “kawę objętą promocją”. W wybranej promocji możesz wziąć małą kawę białą, małą czarną kawę lub male cappuccino.

 

Swoją kawę możesz wziąć na wynos

Post udostępniony przez Justyna Mencel 🌸 (@justyna_mencel)

 

Promocyjne kawy podawane są w kubkach na wynos, więc nie ma problemu by zabrać ją ze sobą i wypić w drodze do pracy – prawda że fajnie?

 

 

Promocja będzie trwała przez najbliższe dwa tygodnie – czyli do 18 marca 2018 roku. Od samego rana pracownicy McDonald’s będą serwowali nam napój, który z pewnością nas obudzi i postawi nas na nogi!

 

 

Ta promocja pięknie wpasowała się na czas wiosennego przesilenia! Napiszcie nam w komentarzu co sądzicie o takiej akcji promocyjnej! 🙂

Skomentuj